Forum APRS Polska

Inne => Informacje nadesłane => Wątek zaczęty przez: SQ6NLN w Luty 08, 2019, 22:51:02 LOC

Tytuł: Andrzejówka 2019 - Spotkanie Krótkofalowców APRS DV Radiosondy 30,31.08-01.09.20
Wiadomość wysłana przez: SQ6NLN w Luty 08, 2019, 22:51:02 LOC
Klub SP6ZWR zaprasza na 6-te coroczne spotkanie krótkofalowców i miłośników radia, systemu APRS, DSTAR i poszukiwaczy radiosond i wszystkich, którym tematyka łączności radiowych nie pozostaje obojętna.

Tradycyjnie już zapraszamy do schroniska ANDRZEJÓWKA w Rybnicy Leśnej w dniach 30,31 sierpnia - 1 września 2019 roku.

Na wszystkich gości bedziemy oczekiwać już w piątek, kiedy to rozpoczniemy spotkaniem integracyjnym przy ognisku.
W sobotę zapraszamy na część oficjalną spotkania podczas której planujemy kilka ciekawych prelekcji i tradycyjnie już eksperyment radiowy oraz zabawę terenową z wykorzytaniem technik radiowych.
Nie zabraknie również spotkania przy ognisku podczas którego będzie czas na wymianę doświadczeń, omówienie planów, poznanie działalności innych klubów i kolegów.
Mamy nadzieje, że tegoroczny termin okaże się dużo bardziej przyjazny niż ubiegłoroczny i zachęci jeszcze wiekszą liczbę uczestników do udziału w spotkaniu.

Przypominamy, że spotkanie ma chrakter otwarty i będzie nam miło gościć wszystkich miłośników szeroko pojętego radia, komunikacji, sympatyków naszego klubu krotkofalowców, który jak wiecie zajmuje się bardzo wieloma rzeczami nie tylko ściśle radiowymi, ale zawsze wykorzytującymi łączność radiową.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej inofrmacji będzię się pojawiało na naszym profilu FB: facebook.com/SP6ZWR (http://acebook.com/SP6ZWR) oraz na stronie klubu : sp6zwr.com.pl (http://sp6zwr.com.pl)