Inne > Informacje nadesłane

6 Konferencja Urządzenia i Systemy Radioelektroniczne w ramach Dni Radiolokacji

(1/1)

SP3LYR:
Być może kogoś temat konferencji zainteresuje, więc pozwolę sobie przekazać informację, która do mnie dotarła:


--- Cytuj ---Szanowni Państwo,
W imieniu Komitetu Programowego 6 Konferencji Urządzenia i Systemy Radioelektroniczne (UISR) i jego przewodniczącego prof. dr hab. inż. Adama Kawalca, a także komitetu organizacyjnego Dni Radiolokacji 2013 mam zaszczyt zaprosić Państwa do aktywnego uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. 
Dnia Radiolokacji są organizowane wspólnie przez Wojskową Akademię Techniczną, Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia, Departament Polityki Zbrojeniowej MON oraz tradycyjnego partnera przemysłowego Bumar Elektronika S.A. stanowiąc unikalną okazję kontaktu merytorycznego środowiska naukowego, przemysłowego oraz użytkowników zarówno urządzeń radiolokacyjnych jak i szeregu innych zastosowań radioelektroniki, aż do elektroniki wykorzystywanej w medycynie.

Dni Radiolokacji 2013 a w tym Konferencja UISR 2013 organizowane są w roku 60-lecia polskiej radiolokacji, stąd też spodziewamy się szacownej oprawy i udziału znamienitych gości.

Wszelki informacje merytoryczne oraz organizacyjne o Konferencji są dostępne na stronie http://www.bumar.com/elektronika/dni-radiolokacji/

Zapraszając do udziału i prezentacji swoich dokonań na konferencji UiSR, jednocześnie uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o konferencji w swoim otoczeniu.

Z poważaniem
Sekretarz Komitetu Programowego
dr inż. Andrzej Witczak
Instytut Radioelektroniki
Wydział Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej