Forum APRS Polska

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Pozjazdowe refleksje...  (Przeczytany 1537 razy)

SP3SLK

• PG APRS
  • *
Pozjazdowe refleksje...
« dnia: Styczeń 10, 2014, 14:46:06 LOC »

Witam Kolegów,

Do napisania tego listu skłonił mnie kolejny mail niedawno otrzymany. Listów takich było w ub. roku również sporo, jak i wiele zapytań na samych Zjazdach PG APRS. Ponieważ znakomita większość uczestników Zjazdów czyta to forum myślę, że moje wyjaśnienie zaspokoi ciekawość pytających.

Przykładowa skrócona treść jednego z maili:
„Witam, będę przejeżdżał przez Chodzież w dniu..., czy mogę liczyć na zamówienie tego pysznego chleba… (z koleżeńskim rabatem  ;) ) i podanie adresu Twojej piekarni (sklepu). Liczę na spotkanie.”

Wyjaśniam: dotychczas na kolejnych Zjazdach sponsorowałem chleb „z pięciu zbóż” i „staropolski”, do właściwego posiłku sponsorowanego przez Andrzeja SP3LYR. Nie jestem właścicielem piekarni, ani piekarzem (nie ujmując nic temu pięknemu "smacznemu" zawodowi), a sponsoring i zaangażowanie wynikało z dbałości o większą frekwencję zjazdową i uatrakcyjnienie programu socjalnego Zjazdów PG APRS.

Owszem piekarnia, w której nabywałem tak pyszny chlebek działa na terenie Chodzieży,  posiada obok własny sklep firmowy, gdzie zawsze można go nabyć świeżutki, najczęściej  prosto z pieca  :).

Dosiego 2014!
73, Krzysztof

SP3LYR

• Administrator
  • Teoretycznie, praktyka pokrywa się z teorią
    • o APRS po polsku
Odp: Pozjazdowe refleksje...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2014, 19:24:04 LOC »

Krzysztofie, cały czas jesteśmy wdzięczni za zakup i dostawę wyśmienitego chodzieskiego chleba na Tamę przez już nawet sam nie wiem ile lat, ale sporo.
Pewnie trzeba wystawić obiekt na mapie APRS z położeniem sklepu, choć ci, co znają Chodzież to trafią bez nawigacji.
73
Andrzej SP3LYR