Forum APRS Polska

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: TAMA 2020  (Przeczytany 1543 razy)

SP3EOL

• PG APRS
  • *
TAMA 2020
« dnia: Styczeń 13, 2020, 15:42:59 LOC »

Mamy juz 20 rok 21 wieku, czas na ogloszenie terminu i miejsca kolejnego wydarzenia czyli:

Tama 2020

Czy 13ego to pechowa data? Z pewnością nie! Nie damy się przesądom i zabobonom i jak co roku udowodnimy, że można się fajnie bawić uprawiając nasze hobby.

Kolejny już raz gościnne tereny jazu nad Piławą Zbyszka SP3BTT wraz z gospodarzem zapraszają nas na TAMĘ! W tym roku jesteście mile widziani między 11…14 czerwca. Będziemy się bawić, gadać, uczyć, gotować i odpoczywać, jednym zdaniem połączymy przyjemne z pożytecznym na łonie przyrody wśród znajomych i przyjaciół.

Zapraszamy!

Kolejne informacje przeslemy tutaj, oraz na naszej stronie http://pgaprs.pl/?p=396
Nie czekam aż mnie poproszą, sam pytam czy i jak mogę pomóc.
czesio sp3eol@wp.pl

SP6VGX

• *
Odp: TAMA 2020
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2020, 14:58:19 LOC »

W sumie na forum mały ruch...
...jak by to wszystko obumarło ;)

Ale tak nieskromnie dam info jak by ktos jechal z okolic Warszawy i mial wolne miejsce to chetnie sie zabiore. Oczywiscie dokladam sie do transportu, piwa i co tam jeszcze ewentualnie planowane (finanse to nie problem, czas powinien sie znalezc - gorzej u mnie z transportem)...
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2020, 15:01:46 LOC wysłana przez SP6VGX »
Tomek SP6VGX
QTH: Warszawa, LOKATOR: KO02NG
QRG: SR5WA (439.350)
D-STAR: SR5WW B (438.500) - REF032
DMR-ID: 2600023

SP3WBX

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2020, 12:44:53 LOC »

...

Niestety, to jest zjawisko trwające już od kilku dobrych lat. Szkoda, bo to forum było kiedyś kopalnią wiedzy. Trochę dzieje się na facebook-owej grupie APRS Polska, ale takie grupy działają na trochę innych zasadach niż forum, brak działów, podziału tematycznego itp. Często odszukanie czegoś do czego chce się wrócić po długim czasie w nawale następnych informacji nie jest proste.
Robert
SP3WBX

SP6VGX

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 29, 2020, 12:45:03 LOC »

...

Niestety, to jest zjawisko trwające już od kilku dobrych lat. Szkoda, bo to forum było kiedyś kopalnią wiedzy. Trochę dzieje się na facebook-owej grupie APRS Polska, ale takie grupy działają na trochę innych zasadach niż forum, brak działów, podziału tematycznego itp. Często odszukanie czegoś do czego chce się wrócić po długim czasie w nawale następnych informacji nie jest proste.

No ja niestety "mam alergie" na wszelkie społecznosciowe portale, więc konta na FB nie posiadam ;) Ale co do sedna to faktycznie szkoda forum, bo mimo wszystko widać na mapie że APRS działa, a ludzie się gdzies rozeszli... Wczesniej czesc osób chyba przeniosła się na forum sp7pki ale widać tam też cisza...

A i sorry za brak "s" z kreską nie mam pojęcia dlaczego ale na Mac OS próba wpisania kończy się zapisaniem posta ;)

« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2020, 12:50:02 LOC wysłana przez SP6VGX »
Tomek SP6VGX
QTH: Warszawa, LOKATOR: KO02NG
QRG: SR5WA (439.350)
D-STAR: SR5WW B (438.500) - REF032
DMR-ID: 2600023

SP3EOL

• PG APRS
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2020, 06:45:13 LOC »

Tama 2020 epilog (Wiadomość z naszej strony http://pgaprs.pl/ )

Covid-19 jest tematem przewodnim obecnej Tamy. Ten wirus wywrócił nasze tegoroczne plany do góry nogami. Wakacje, urlopy, mistrzostwa, koncerty, żeby i o naszym zdrowiu nie wspomnieć. Nie wiemy jak długo potrwają ograniczenia i czy w ciągu nadchodzących tygodni zostaną odwołane lecz to już nie ma znaczenia.

Stąd epilog przed prologiem. Po krótkiej konsultacji w gronie organizatorów podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznego spotkania.

To oczywiście sytuacja wyjątkowa i przejściowa i mam nadzieję spotkać Was wszystkich za rok!
Nie czekam aż mnie poproszą, sam pytam czy i jak mogę pomóc.
czesio sp3eol@wp.pl