Forum APRS Polska

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Nowy Digi na Świętej Górze?  (Przeczytany 5484 razy)

SP3JFX

• PG APRS
  • *
Nowy Digi na Świętej Górze?
« dnia: Grudzień 06, 2005, 11:01:14 LOC »

... i jeszcze jedna sprawa.W trakcie przedświątecznego zabiegania dostrzegłem białą plamę na trasie Poznań-Wrocław.
Podobno to brak digi, bo śniegiem jeszcze nie sypnęło. Nie jestem za bardzo w temacie, ale dowiedziałem się, że przydałaby się dobra lokalizacja pod ten brakujący przekaźnik.
Jeżeli Święta Góra w Gostyniu byłaby dobrym miejscem, to pozostaje tylko zainstalowanie i uruchomienie sprzętu.
Niebiosa są przychylne.
73!
Święty Mikołaj

Zupełnie nie wiem, dlaczego akurat do mnie skierował te ostatnie słowa swego listu ten Mikołaj (no cóż, jest prawdopodobnie nielicencjonowany i jako adresata wybrał chyba nie najsilniejsze ogniwo),ale myślę, że chodziło o przekazanie tej informacji koordynatorom sieci lub biegłym w tym temacie kolegom.
73!
Małgosia SP3JFX

sq6nex

• PG APRS
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2005, 15:56:26 LOC »

Z moich ustaleń w Gostyniu jest stacja APRS zamontowana w Klubie krótkofalarskim,a jej operatrem jest: SQ3LMR Henryk.
Może warto z nim porozmawiac w tym temacie.
Pozdrowienia dla Świetego Mikołaja.
SQ6NEX Leszek i SQ6MIS Magda

SP3LYR

• Administrator
  • Teoretycznie, praktyka pokrywa się z teorią
    • o APRS po polsku
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2005, 19:11:25 LOC »

Małgosiu, podeślij tego Mikołaja do mnie, bo chyba mu GPS wysiadł i nie może trafić, a po świętach to już pewnie pojedzie na wakacje. A szkoda takiego miejsca.
73
Andrzej SP3LYR

SP3JFX

• PG APRS
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2005, 22:51:44 LOC »

Na Skype ma ciągle wlaczony status „nie przeszkadzać” Wiadomo, pakuje prezenty. Podam mu oczywiście namiary do Ciebie, ale dołączę też adres naszej nowej witryny PG APRS. Może skoro już nas zauważyl, to w czasie swoich wakacji poczyta trochę i będzie o nas pamiętał nie tylko raz do roku.
73!
Małgosia SP3JFX